Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ra-v

dobryy

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo,

Mam na imię Rafał, nick w grze taki jak  <---nick forumowy , mam 23 lata, obecnie pracuje jako programista fullstack w sporej firmie zajmującą się personalizacją listów, etykiet, ogółem wszelkich dokumentów, a zarazem wysyłką na cały świat. 

Na serwerze gram od około 25 sierpnia, zaraziłem nim również moją dziewczynę, która maniaczy w wolnym czasie tak jak ja 😉

Pasjonuje się motoryzacją, w głównej mierze motocyklami ( jeżdżę gsxr 750 k6 ) , ale od niedawna poruszam się tylko samochodem ( bmw e39 528iA ) ,

no wiadomo z hobby nie mogło zabraknąć programowania, z którego się utrzymuję 😉

Mój full-stack to Java 8, Spring, Spring Boot, Hibernate ORM, Bootstrap, jQuery, JavaScript, CSS3, HTML, postgresql/mysql , REST API  i zamierzam się doszkolić w technologii angulara 10 😉

Trochę czarna magia, tak, wiem, ale po krótce specjalizuje się w tworzeniu paneli, witryn z relacyjnym połączeniem bazodanowym 😉 jednakże nic mi nie jest straszne

Aktualnie mam napisaną aplikację ogłoszeń motoryzacyjnych, w stylu otomoto, jest na pewno obcięta z niepotrzebnych treści, ale spełnia swoją funkcję wyśmienicie 😉

W zamiarach jest napisanie RESTful API Allegro, jednakże z tego co wiem, allegro mocno ukróciło dostęp do wrażliwych danych, więc zastanawiam się, czy jest sens 😕 

Może trochę przynudziłem, może kogoś zaciekawiłem, a ktoś inny może kompletnie nie wiedzieć o co chodzi - czyli tak, jak osoba, która zapyta się, czym się zajmuję 🙂 

Jeszcze raz, hej! Miłego dzionka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, powodzenia i do zobaczenia na spotach 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi