Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Proboszcz666

Gracz
 • Liczba zawartości

  75
 • Wpisy

  379
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Proboszcz666 w dniu 7 Październik

Użytkownicy przyznają Proboszcz666 punkty reputacji!

Reputacja

10 Dobry

1 obserwujący

O Proboszcz666

 • Tytuł
  Gaduła

Ostatnie wizyty

127 wyświetleń profilu
 1. Nie każdy dropi codziennie po kilka/kilkanaście godzin. Jak spędzasz dziennie po 5h na dropieniu, to może i tyle masz, ale tacy jak Ty to nie większość. Większość gra jak ja tzn. nie ma aż tak dużo czasu i bynajmniej jak ma dropić to raczej w weekend... Ewentualnie ktoś ma maxa jak ja i nie chce się dropić, no bo po co.
 2. Ja nie wiem jak Wam te owoce zalegają... Gram bez botów, wbiłem max rangę, a zalega mi jedynie 50k owoców, ale zostawiam to na aktualizacje bądź nową postać. Wczoraj Ressurection skupowało owoce, Addicted dawał nawet legendarny is za owocki, więc jednak jakoś to schodzi, a jak ktoś ma na bocie z trzy postacie zajebane owocami, to nie się nie dziwi, że nie sposób tego zużyć/sprzedać.
 3. Proboszcz666

  X czy Y

  JS WHISKEY CZY SOK POMARAŃCZOWY?
 4. Nick: Jezus Level: 200 Klasa: ninja Profesja: dagger Królestwo: Chunjo Akceptuję regulamin
 5. Ja na tej wojnie zjebałem aż miło, nigdy więcej nie wezmę udziału. 😄
 6. Natsuuu, ale wiesz, że tutaj praktycznie każdy gra na bocie?
 7. Zadyma, swoją inteligencję pokazałeś w postach wyżej. Próbujesz na siłę pokazać, że jesteś lepszy, ale tak nie jest. Jesteś zwykłym patusem prawdopodobnie bez wykształcenia i wychowania. Nie obrażam, stwierdzamy fakty.
 8. Zadyma następnym razem Ci nagram, żebyś mógł spokojnie sobie policzyć. To będzie taki materiał edukacyjny, bo najwidoczniej czegoś w Twojej edukacji zabrakło, wyłącz capsa, bo nie widzę co piszesz.
 9. Zadyma, ale to Ty na tej legendzie spaliłeś z 100 setek, a jedyne co robiłeś to leżałeś na glebie. XD Gdyby nie to, że Was było 30, a u nas jakieś 5 postaci pvp, to raczej ta legenda wyglądałaby inaczej. Zanim leciało się całe shisno, to było Was tyle, że mogliście śmiało nas ubić, ale jednak lepiej było wlecieć w 30 i się szczycić tym, że ubijacie nas 5vs1. Mogliście nagrać jak spierdalałem, bo biegliście na mnie w 20 osób.
 10. Ja o niczym nie wiedziałem, więc nie odpowiem.
 11. Nie no jak wbijacie się w 30 osób, łączycie się po parę gildii no to raczej nikt nie ma szans, ale 4 legendy zbite z 5 także chyba nie najgorzej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...